Produktiem

Vairumtirdzniecība Green Time 1.{1}}ml 350mAh CBD vienreizējās lietošanas vape ierīču rūpnīca
Green Time CBD vienreiz lietojamā vape ierīce ir lieliska iespēja ikvienam, kas meklē diskrētu un jaudīgu vape. Tam ir keramikas spole un vairākas šķidruma ietilpības iespējas, kas atbilst jūsu vajadzībām.
Funkcija
Vairumtirdzniecības zaļais laiks 1.0ml 350 mAh CBD vienreizējās lietošanas vape ierīču rūpnīca un ražotāji
| Parametrs | |
| Izmērs (G x P x A) | 19,9 * 10 * 89,3 mm |
| Neto svars | 21.1g |
| Skaļums | 1.{1}}ml |
| Eļļas ieplūdes atvere | 4 caurumi, 1,6 mm cauruma izmērs (pielāgots cauruma izmērs) |
| Jauda | 350 mAh |
| Kārtridžu pretestība | Keramikas spole 1,3 omi |
| Materiāls | PCTG ar nerūsējošo tēraudu |
| Uzlāde | USBC uzlāde |
| Funkcija | 1. Ieelpots, keramikas sildelements 2. Redzams logs, formu var pielāgot 3. Ātra un vienkārša virskārta 4. Divu gaisa kanālu tehnoloģija 5. Pielāgošanas krāsa, uzlīme / cepšanas apdare 6. Apakšējā USBC uzlāde |
Ja jūs interesē izmēģināt, laipni lūdzam sazinātiesLiza. WhatsApp:+86 13631638029 E-pasts:sales06@greentime.com.cn








Hot Tags: vairumtirdzniecība zaļais laiks 1.0ml 350mah cbd vienreizējās lietošanas vape ierīču rūpnīca un ražotāji, Ķīna vairumtirdzniecība zaļais laiks 1,0 ml 350mah cbd vienreizējās lietošanas vape ierīču rūpnīca un ražotāji piegādātāji, rūpnīca, mākoņa pildspalvas, Vai Cbd Vape var palīdzēt atmest smēķēšanu, cbd eliquid, bezeļļas pārtikas aromatizētāji, tvaika eļļa, sulas trauksmei
Hot Tags: 2024 vairumtirdzniecības zaļais laiks 1.0ml 350 mAh cbd vienreizējās lietošanas vape ierīču rūpnīca, Ķīna 2024 vairumtirdzniecības zaļais laiks 1,0 ml 350 mAh cbd vienreizējās lietošanas vape ierīces rūpnīcas piegādātāji, rūpnīca, tvaika pildspalvas sākuma komplekts, iztvaicētāja cigaretes , vienreizējās lietošanas pods, iztvaicētājs e cigs, vape ecig, iztvaicētāja nezāļu pildspalvas
Populāri tagi: vairumtirdzniecības zaļais laiks 1.0ml 350mah cbd vienreizējās lietošanas vape ierīču rūpnīca, Ķīna zaļā laika vairumtirdzniecība 1,0 ml 350mah cbd vienreizējās lietošanas vape ierīču rūpnīcas piegādātāji, rūpnīca
Jums varētu patikt arī
VairākOriģināla dizaina tukša CBD Vape pildspalva
VairākPriekšsildīšanas funkcija Tukšs 3 ml vienreizējās li...
Vairāk3-in-1 vienreizējās lietošanas vape ar nospiešanas pogu
Vairāk2024 Live Resin Vape Pen HHC vienreizējās lietošanas
VairākVairumtirdzniecība 2 vienā garšas vienreizējās lieto...
Vairāk2024. GADA TENDENCES 2 GRAMI 3 IN 1 CBD/THC/HHC/VIEN...
Nosūtīt pieprasījumu
