Produktiem

ID 2025 Jauna GT10+ manuāla / automātiska CBD/THC eļļas iepildīšanas mašīna iepriekš velmēšanai/vienreizējai lietošanai
1. Tvertne: 1.0ml 2. Pretestība: 1.3±0.1Ω 3. Eļļas ieplūde: 4 atveres 1.6mm 4. Akumulators: 350mAh (USBC uzlāde) 5. Izmēri: 10*19.9 *89,3 mm 6. Neto svars: 21,4 g 7. Spriegums: 3,6 V
Funkcija
Vācijā karsti pārdod augstas kvalitātes 1 ml/2 ml atkārtoti uzlādējama vienreiz lietojama vape ierīce CBD/HHC eļļai
Ja jūs interesē un vēlaties iegūt kādu paraugu pārbaudei, lūdzu, sazinieties ar WhatsApp:+86 13631638029
Starp citu, mēs arī projektējam un pārdodam cbd uzpildes mašīnu, GT10 elastīgā uzpildes mašīna ir ļoti populāra un tai ir augsts atpirkšanas līmenis ASV




Pievienotais fails
| Vienums | Uzpildes mašīnas parametrs |
| Ieejas spriegums | 100 V |
| Ievades jauda | 1500 W |
| Injekcijas efektivitāte | 800 ~ 1600gab/h 2000gab/h priekš ruļļiem |
| Injekcijas ātrums | 9 līmeņu ātrums regulējams |
| Kuģa tilpums | 1200 ml |
| Uzpildes diapazons | 0,05 ml - 9,99 ml |
| Precizitāte | +/-0,01 ml |
| Inžektora un tvertnes temperatūra | 77 - 194 F |
| Darbība | Automātiskā uzpildīšana / Manuālā uzpildīšana |
| Izmērs | Platforma: 76 * 63 * 56 cm Galvenā mašīna: 58 * 71 * 58 cm |
| Bruto svars | 28+56 kg |
| Uzvalks priekš | Eļļa, šķidrums, sula utt |
| Pieteikums | Vienreizējās lietošanas Vape pildspalva, podi, šļirce utt. |
2. Funkcijas
1. Augsta uzpildes efektivitāte ražošanā.
2. Ļoti viegli lietot, mazgāt un tīrīt.
3. Ar siltuma funkciju biezam šķidrumam.
4. Uzpildes diapazons: 0.05-9,99 ml
5. Uzpildes ātrums: 800-1600gab
3. Par mums
Dongguan Green Time Technology Co., Ltd ir profesionāls aparatūras produktu ražotājs, mums ir vairāk nekā 10 gadu pieredze dažādu elektronisko izstrādājumu un iepildīšanas mašīnu ražošanā. Visi mūsu produkti ir kvalitatīvi un par pievilcīgām cenām. Mums ir izcila pētniecības un attīstības komanda, lai izstrādātu jaunus produktus un atrisinātu produktu problēmas. Mūsu produkts ir ieguvis labu reputāciju no visiem mūsu klientiem. Ir vairāk nekā 300 pieredzējušu darbinieku no ražošanas komandas, kas atbalsta mūs, lai savlaicīgi izpildītu visus mūsu klientu pasūtījumus. Mēs ticējām, ka tuvākajā nākotnē mūsu komanda būs lielāka un spēcīgāka. Laipni lūdzam klientus no visas pasaules apmeklēt mūs.
4. BUJ
Q1: kurā pilsētā jūs atrodaties? kā es varu nokļūt jūsu rūpnīcā? Vai esat tirdzniecības uzņēmums vai rūpnīca?
A1: Mēs atrodamies Dongguanā, Guandunas štatā. Pusotras stundas brauciena attālumā no Šenženas. Mēs esam rūpnīca. Ražo galvenokārt šķidruma iepildīšanas mašīnu, ratiņus, ierīces un attiecīgo produktu
Uzpildes mašīnai mēs piedāvājam vietējo apmācību un remonta pakalpojumus ASV.
Q2: Kāds ir jūsu piegādes laiks?
A2: parasti 15 dienas mašīnas pabeigšanai, 10-12 dienas piegādei
Q3: Kā instalēt manas mašīnas, kad tās pienāk?
A3: Mums ir video, kas parāda, kā iestatīt, lietot, savākt atlikušo eļļu, mazgāt un tīrīt.
Ja nepieciešams, varam veikt videozvanu, lai parādītu, kā iestatīt, lietot, tīrīt un atrisināt problēmas.
Q4: Kāda ir jūsu garantija?
A4: mums ir viena gada garantija un mūža tehniskais atbalsts. Mūsu pakalpojums ietver arī mašīnu apkopi.
Q5: Kāds ir jūsu maksājuma termiņš?
A5: 100% maksājums pirms mašīnas nosūtīšanas.
Mēs galvenokārt projektējam un ražojam vienreizējās lietošanas tvaikus un organizējam OEM un ODM pasūtījumus klientiem, un mums ir savs inženieris, kas var palīdzēt klientam izstrādāt jaunas ierīces vai mašīnu. Ja jums ir kādi plāni attiecībā uz vape vai uzstādīt ražošanas līnijas, lūdzu, sazinieties ar mums, mēs atbalstīsim to sasniegt.
Zemāk ir daži no mūsu pašu privātajiem vienreizējās lietošanas veidņiem, mēs varam izveidot jūsu dizainu ar dažādu apstrādi, kā arī varat mainīt loga formu, ja vēlaties, mēs varam izgatavot arī iepakojumu arī jums, lūdzu, sazinieties ar whatsApp.{101}{101} {0}}

Hot Tags: vai 2025. gada jauna gt10+ manuāla / automātiska cbd/thc eļļas iepildīšanas mašīna iepriekšējai rullīšai/vienreizējai lietošanai paredzētā vape, Ķīna vai 2025. gada jauna gt10+ manuāla / automātiska cbd/thc eļļas iepildīšanas iekārta iepriekšējai -rullīšu/vienreizējās lietošanas vape piegādātāji, rūpnīca, mentola šķidrā ēteriskā eļļa, tvaika cig, cbd vape pildspalvas pildīšanas mašīna, iztvaicētāja šķidrums, e puff, tvaika avota kupona kods
Populāri tagi: id 2025 jauna gt10+ manuāla / automātiska cbd/thc eļļas iepildīšanas mašīna iepriekšējiem rullīšiem/vienreizējās lietošanas vape, Ķīna id 2025 jauna gt10+ manuāla / automātiska cbd/thc eļļas iepildīšanas iekārta iepriekšējiem ruļļiem/ vienreizējās lietošanas vape piegādātāji, rūpnīca
Jums varētu patikt arī
VairākRūpnīcas tiešā pārdošana Lētākā cena CBD vienreizējā...
VairākKarsti pārdod par labu cenu 2 ml CBD/THC/HHC Vape pi...
VairākGreen Time 2g HHC Live Resin 2 Flavor Vienreizlietoj...
Vairāk2024. gada vislabāk pārdotais 2 ml HHC dzīvu sveķu v...
VairākEmpty Vape 4ml Box Style Vape vienreizējās lietošana...
VairākCBD/THC/HHC divējāda garša vienreizējās lietošanas v...
Nosūtīt pieprasījumu
