Produktiem
Ķīna 2ml Empty Vape aparatūras ražošana THC eļļai
Izmērs (G x P x A):38,8*18,8*64mm
Tilpums: 1ml/2ml
Jauda: 380 mAh
Materiāls: PCTG
Uzlāde: USB uzlāde
Funkcija
Ķīna 2ml Empty Vape aparatūras ražošana THC eļļai
Profesionāls pārstāvis: Whatsapp Lisa Yang:86 17369498729


Kompaktais vape izmērs un forma atvieglo to pārnēsāšanu un lietošanu, atrodoties ceļā. To var viegli iesaiņot somā vai kabatā, kas ir gatavs ātrai izsmidzināšanai, kad vien tas ir nepieciešams. 1 ml ietilpība nozīmē arī to, ka tas var kalpot ilgāk, tāpēc tas ir ideāli piemērots aizņemtiem tvaicētājiem.

Mīkstie izliekumi un gludā tekstūra atvieglo to turēšanu un lietošanu


Necentrālā pasta dizaina kastīte jau ir atstājusi savu zīmi vaping nozarē. Tā gludais dizains, stabilā kvalitāte un vienmērīgā gaisa plūsma ir fantastiskas īpašības, kas izceļ to no pūļa. Nav brīnums, ka šī jaunā ierīce kļūst arvien populārāka. Sekojiet līdzi šai spēlei — tas var vienkārši mainīt vaping spēli!
Sīkāka informācija par produktiem
| Produkta nosaukums | PL20 D8/CBD/THC vienreizējās lietošanas tvaiku kaste |
| Materiāls | PCTG |
| Tvertnes ietilpība | 1,0 ml/2,0 ml |
| Izmērs | 38,8*18,8*64 mm |
| Eļļas ieplūdes atvere | Nav centrālā posteņa |
| Akumulatora ietilpība | 380 mAh, 3 dažādi spriegumi (2,8 V zaļš / 3,0 V zils / 3,2 V sarkans) |
| Aktivizēt | Nospiediet pogu, lai smēķētu/aktivizētu ieelpošanu |
| OEM/ODM | Atbalsts |
| Pielāgojiet kastes | Atbalstiet, izstrādāsim to kopā |


Kontaktinformācija
Vārds:Liza Janga
Whatsapp:86 17369498729
Populāri tagi: Ķīna 2 ml tukšu vape aparatūras ražošana thc eļļai, Ķīna Ķīna 2 ml tukša vape aparatūras ražošana thc eļļas piegādātājiem, rūpnīca
Jums varētu patikt arī
Vairāk2024. GADA TENDENCES 2 GRAMI 3 IN 1 CBD/THC/HHC/VIEN...
Vairāk2 ml THCA+THCP+HHC vienreizējās lietošanas Vape Devi...
VairākCA NEW 2025 Great Trend Preheat vienreizējās lietoša...
VairākCBD ierīce Vācija 1ml Jauns 2025. gada lieliska tend...
VairākASV oriģinālās rūpnīcas HHC ierīces Premium ekstrakt...
VairākČehijas populārākā 1ml 10- OH-HHC vienreizējās lieto...
Nosūtīt pieprasījumu





