Produktiem
2-in{1}} vienreizējās lietošanas vape pildspalva Delta 8/CBD/THC
Karsti pārdodamā vienreizējās lietošanas vape pildspalva, ar kuru varat iztvaicēt 2 vienu garšu atsevišķi vai iztvaicēt abas divas garšas vienlaicīgi, 3 līmeņu slēdzis nodrošina dažādus iztvaikošanas režīmus
2in1 vienreizējās lietošanas ierīce
Atsevišķa gaisa plūsma abām kamerām
350 mAh uzlādējams akumulators
Jaudas displejs ieelpojot
Funkcija
2in1 vienreizējās lietošanas Vape pildspalva Delta 8/CBD/THC
Kā vienreizējās lietošanas vape pildspalvas 2in1 ražotājs un piegādātājs Dongguan Green Time piegādā tirgū jaunākās un labākās tvaiku pildspalvas lielos daudzumos. Un mēs piegādājam tikai augstas kvalitātes vape produktus par konkurētspējīgām cenām vairumtirdzniecībā. Turklāt 5-Stars klientu apkalpošana ir mūsu izaugsmes dzinējspēks vape nozarē ilgtermiņā. Mēs izgatavojam un vairumtirdzniecībā ne tikai vienreizējās lietošanas pildspalvas, bet arī Vape kasetnes, baterijas un pielāgotus iepakojumus
Jaunākā 2in1 CBD vienreizējās lietošanas vape pildspalva, ar kuru varat iztvaicēt divas garšas vienlaikus! Tā ietilpība ir 2 x 1.{4}}ml, ko piedāvā Green Time — profesionāls tukšu vienreizējās lietošanas pildspalvu ražotājs un piegādātājs kaņepju eļļai, piemēram, D8/D10/THCO/HHC/THC/CBD utt. Ar nobriedušu tehnoloģiju un mūsu daudzu gadu pieredze kaņepju aparatūras ražošanā, Green Time nodrošina ierīces, kas darbojas labāk starp tik daudziem konkurentiem šajā nozarē, ar augstākās kvalitātes materiāliem un vislabāko dūmu pieredzi.
Turklāt tvertnei ir izmantots PCTG materiāls, vidus stabs ir nerūsējošais tērauds, videi draudzīgs. Un, protams, šai nerūsējošā tērauda pielāgotajai vienreizējai vape pildspalvai ir keramikas spole. Un ieplūdes atveres izmērs ir 1,6 mm, un tam ir 4 (katrā tvertnē ir 2), kas der gan zemas, gan augstas viskozitātes CBD/THC/Delta 8/Delta 9 eļļai. Vēl viens, akumulators ir A klases, un tā jauda ir pilna ar 350 mAh (uzlādējams), tāpēc tas ir pietiekami jaudīgs, lai iztukšotos no visas iepildītās eļļas, bez atkritumiem.

| SPECIFIKĀCIJAS | |
| Tips | Uzlādējams vienreizējais |
| Izmērs | 31*16 x 100 mm |
| Neto svars | 40.4g |
| Tvertnes ietilpība | 2 grami (2 * 1 ml) |
| Ieplūdes caurums | 4 * 1,6 mm (pielāgots cauruma izmērs) |
| Akumulatora ietilpība | 350 mAh |
| Pretestība | 1.3 Ω |
| Aktivizēšana | Turiet pogu, lai smēķētu |
| Tvertnes materiāls | PCTG |
| Centra pasts | Nerūsējošais tērauds |
| Spoles materiāls | Keramikas spole |
| Uzlādes ports |
C tipa USB |
| Korpusa apdare | Gumijota matēta krāsa (mīksts pieskāriens)/ Uzlīmes |
|
|
Populāri tagi: 2-in-1 vienreizējās lietošanas vape pildspalva delta 8/cbd/thc, Ķīna 2-in{4}} vienreizēja vape pildspalva delta 8/cbd/thc piegādātājiem, rūpnīca
Jums varētu patikt arī
Nosūtīt pieprasījumu






