Produktiem
1 ml 2 ml THC vienreizējās lietošanas vape pildspalva par lētu cenu
1. Tvertne: 2.0ml 2. Pretestība: 1,4±0,1Ω 3. Eļļas ieplūde: 4 caurumi 1,6 mm katrs 4. Akumulators: 350mAh (USBC uzlāde) 5. Izmēri: 22,3* 10,7*101 mm 6. Neto svars: 22 g 7. Spriegums: 3,3 V-3,7 V-4,2 V
Funkcija
1 ml 2 ml THC vienreizējās lietošanas vape pildspalva par lētu cenu
Lai iegūtu sīkāku informāciju un iegūtu dažus testēšanas paraugus, lūdzu, sazinieties ar mumsWhatsApp:+86 15986647278








Hot Tags: Ķīna pielāgota tukša 2ml hhc dzīvu sveķu vienreizējās lietošanas vape ražotāji, piegādātāji - rūpnīcas tiešā vairumtirdzniecība, Ķīna Ķīna pielāgota tukša 2ml hhc dzīvo sveķu vienreizējās lietošanas vape ražotāji, piegādātāji - rūpnīcas tiešā vairumtirdzniecības piegādātāji, rūpnīca, vapur uzlādējams, vēss brīze tvaika kupons, canna enerģijas dzērienu sastāvdaļas, beznikotīna vape pildspalva, bezeļļas pārtikas aromatizētāji, tvaika eļļas
| GZ-20A parametrs | |
| Izmērs (G x P x A) | 10,7*22,3*101 mm |
| Neto svars | 21g |
| Apjoms | 2.{1}}ml |
| Eļļas ieplūdes atvere | 4 caurumi, 1,6 mm cauruma izmērs (pielāgots cauruma izmērs) |
| Jauda | 350 mAh |
| Kārtridžu pretestība | 1,4±0,1 omi |
| Materiāls | 1.alumīnija izstrādājums 2.pielāgotas krāsas |
| Funkcija | 1. Keramikas sildelements 2. Noregulējiet spriegumu Zaļš - 3,3 V Zils - 3,7 V Sarkans - 4.2V 3. Pogas vadība: ieslēgšana/izslēgšana, priekšsildīšana un sprieguma regulēšana 4. Redzams logs, ieelpa aktivizēta 5. Apakšējā USBC uzlāde |
| Iepakojums | 40 kasetnes korpusa gabali katrā paplātē Iepakots Kastītē |
Hot Tags: Ķīna pielāgota tukša 2ml hhc dzīvo sveķu vienreizējās lietošanas vape ražotāji, piegādātāji - rūpnīcas tiešā vairumtirdzniecība2024, Ķīna Ķīna pielāgota tukša 2ml hhc dzīvu sveķu vienreizējās lietošanas vape ražotāji, piegādātāji - rūpnīcas tiešā vairumtirdzniecība2024 piegādātāji, rūpnīca, Cbd Vape Tank, dabas trauksmes mazināšana, ee sula bez nikotīna, Premium Thc Cartridge Choices, vape pildspalvas vaskam, pildspalvu komplekti ontario
Populāri tagi: 1ml 2ml thc vienreizējās lietošanas vape pildspalva ar lētu cenu, Ķīna 1ml 2ml thc vienreizējās lietošanas vape pildspalva ar lētu cenu piegādātājiem, rūpnīca
Jums varētu patikt arī
VairākCbd Vape ierīces
VairākIzbaudiet trīs vienā Cbd vienreizējās lietošanas vap...
VairākTukšs 2 vienā CBD vienreizējās lietošanas vape par l...
VairākVairumtirdzniecība 2 vienā garšas vienreizējās lieto...
VairākGreen Time Delta{0}} THC Vape ierīce, 2000 mg, atkār...
Vairāk0.5/1/2/3/5 ml pusautomātiska CBD/THC/HHC/ DESILĀTA ...
Nosūtīt pieprasījumu




