Produktiem
THC Live Resin vienreizējās lietošanas 2G Vape Pen Vistīrākā garša
Vispiemērotākais uzvalks vienreizējai tvaicēšanas ierīcei ar dzīvu sveķu palīdzību. Divreiz noklikšķiniet uz pogas, lai uzsildītu eļļu 15 s un uzlabotu iztvaikošanas izstādi.
Funkcija
THC Live Resin vienreizējās lietošanas 2G Vape Pen Vistīrākā garša
Gluds un izsmalcināts 2 ml vienreizējās lietošanas tvaiku pildspalva GZ20A ir draudzīga dzīvu sveķu eļļai. Poga var ātri uzsildīt biezo eļļu 15 sekunžu laikā, redzamais logs arī palīdz ātri noteikt dzīvu sveķu stāvokli, izvairīties no piedegšanas. Pēc eļļas iepildīšanas atbrīvojiet visu savas pieredzes potenciālu ar šiem spēcīgajiem kanabinoīdiem — no garšas līdz iedarbīgumam. Šai visprogresīvākajai ierīcei ir viss, padarot to par labāko izvēli lietotājiem, kuri meklē izcilu, bezrūpīgu satikšanos.


| Parametrs | |
| Veids: | Uzlādējams vienreizējais |
| Izmērs: | 10,7*22,3*101 mm |
| Akumulatora ietilpība: | 350 mAh |
| Tvertnes ietilpība: | 2 ml |
| Izejas spriegums | 3.6V |
| Pretestība | 1.4Ω |
| Aktivizēšana: | Ieelpošana aktivizēta |
| Ieplūdes caurums: | 4 * 1,6 mm |
| Tvertnes materiāls: | PCTG ar nerūsējošo tēraudu |
| Spoles materiāls: | Keramikas spole |
| Pogu vadība: | Ieslēdziet/izslēdziet, uzsildiet un noregulējiet spriegumu |
| Korpusa apdare: | Gumijota matēta krāsa (mīksts pieskāriens)/ Uzlīmes |
| Uzlādes ports: | C tipa USB |
|
Mēs piedāvājam arī ODM/OEM pakalpojumus, laipni lūdzam sazināties ar Lizu, lai izteiktu savas idejas, 24-stundas tiešsaistē WhatsApp:+86 17369498729 Pieņemt pielāgošanu
|
|
|
|
|

Populāri tagi: thc dzīvu sveķu vienreizējās lietošanas 2g vape pildspalva tīrākā garša, Ķīna thc dzīvu sveķu vienreizējās lietošanas 2g vape pildspalva tīrākās garšas piegādātāji, rūpnīca
Jums varētu patikt arī
Nosūtīt pieprasījumu





