Produktiem

Rūpnīcas tiešās pārdošanas mazo karšu Cbd vienreizējās lietošanas Vape 4.0ML
Tiekšanās pēc pilnības Daudzu testu laikā mūsu inženieri beidzot panāca perfektu līdzsvaru starp augstu veiktspēju un kompakto dizainu.Pēc katras uzlādes Vape 4.{1}}ML spēj radīt konsekventus uzpūtienus bez atpazīstama tvaiku samazināšanās no sākuma līdz beigām. Lai gan augsts izlādes ātrums nodrošina lielu tvaiku daudzumu, rokas izmērs nodrošina vislabāko iespējamo diskrētumu.
Funkcija
Small Card Cbd vienreizējās lietošanas Vape 4.{1}}ML



Ja meklējat pārdošanai paredzētu CBD ierīci vai vienreizējās lietošanas vape pildspalvu, sazinieties ar mani, izmantojot tālāk sniegto informāciju, un jūs varat saņemt daudz zemākas vairumtirdzniecības cenas neatkarīgi no jūsu jautājuma un pieprasījuma, mēs vienmēr esam gatavi palīdzēt.
E-pasts: sales22@greentime.com.cn
Wechat/whatsapp: 15818383206
| Izmērs (G x P x A) | 48 * 9 * 63 mm |
| Neto svars | 24.2g |
| Skaļums | 4 grami (2 * 2 ml) |
| Eļļas ieplūdes atvere | 4 caurumi, 1,6 mm cauruma izmērs (pielāgots cauruma izmērs) |
| Jauda | 280 mAh |
| Kārtridžu pretestība | Keramikas spole 1,4 omi |
| Materiāls | PCTG ar nerūsējošo tēraudu |
| Uzlāde | USBC uzlāde |
| Funkcija | 1. Keramikas sildelements 2. Divas garšas vienā ierīcē, bez garšu sajaukšanas 3. Ieelpojiet aktivizētu, izolētu gaisa kanālu 4. Divi ieelpo mutes galu, ieelpo divas garšas no dažādiem mutes galiem. 5. Ātra un vienkārša augšējā aizpildīšana, redzams logs 6. Pielāgošanas krāsa, uzlīme 7. Apakšējā USBC uzlāde |
| Iepakojums | Katrā paplātē ir 40 vape korpusa gabali Iepakots Kastītē |
Hot Tags: maza karte cbd vienreizējās lietošanas vape 4.0ml, Ķīna mazā karte cbd vienreizējās lietošanas vape 4.0ml piegādātāji, rūpnīca, terpēna kaņepju eļļa, vape pildspalvas pildīšanas mašīna, šķidra sula, cbd kārtridžs bez thc, mākoņa tvaika pildspalva, brīvs tvaiks
Populāri tagi: rūpnīcas tiešā pārdošana mazo karšu cbd vienreizējās lietošanas vape 4.0ml, Ķīnas rūpnīcas tiešā pārdošana mazo karšu cbd vienreizējās lietošanas vape 4.0ml piegādātāji, rūpnīca
Jums varētu patikt arī
VairākVienreizējās lietošanas ierīce Cbd/thc/d8/d9/live Re...
Vairāk3 ml vienreizējās lietošanas iztvaicētājs ar priekšs...
VairākTukša Delta{0}} THC vienreizējās lietošanas tvaicēša...
Vairāk2 IN 1 CBD VIENreizējās lietošanas VAPE
VairākAuto Draw Pod Vape
VairākCBD vienreizējās lietošanas Vape pildspalva 1 ml bie...
Nosūtīt pieprasījumu
