Produktiem
Populārākā 510 bieza kārtridžu pildviela 1 ml sildīšanas tukša destilāta groza uzpildes mašīna Vape Cartridge Pod eļļas uzpildīšanas mašīna
Ieejas spriegums: 100 V
Iesmidzināšanas efektivitāte: 1000 ~ 2000gab/h
Iesmidzināšanas ātrums: regulējams 10 līmeņu ātrums
Trauka tilpums: 550 ml
Uzpildes diapazons: 0,01 ml - 9,99 ml
Pielietojums: Kasetne, Vape ierīce, podi, šļirce utt
Funkcija
Populārākā 510 bieza kārtridžu pildviela 1 ml sildīšanas tukša destilāta groza uzpildes mašīna Vape Cartridge Pod eļļas uzpildīšanas mašīna
Produktu vadītājs:Liza Janga, WhatsApp86 17369498729
|
GT10 Flex augstas precizitātes iesmidzināšanas mašīna
Produkta apraksts:
Šī iekārta ir augstas precizitātes eļļas iesmidzināšanas iekārta ar precizitāti 0,1%. Tas var injicēt cbd, thc eļļu, tam ir sildīšanas funkcija, un tā eļļas tilpums ir 550ml. Tas var injicēt 05-10ml izsmidzinātājus, cbd vape ierīci utt. Tas ir piemērots visiem 510 atomizatoriem. Iepakojums ir iepakots papīra kastē, kas sver 26 kg, un spriegums ir 110 V-220V. Tas var ievadīt 1200-2000gab. stundā. Šīs iekārtas kvalitāte tiek garantēta uz vienu gadu, bet daļām – uz mūžu. |
|
Divas krāsas, no kurām izvēlēties
|
Balts |
Nerūsējošais tērauds |
Vape kārtridžu uzpildes mašīnas specifikācijas
| Mašīnas nosaukums | GT10 Flex |
| Ieejas spriegums | 100 V |
| Ievades jauda | 200W |
| Injekcijas efektivitāte | 1200-2000gab/h |
| Injekcijas ātrums | 10 līmeņu ātrums regulējams |
| Kuģa tilpums | 550 ml |
| Uzpildes diapazons | 0.01ml - 9.99ml |
| Precizitāte | +/-0,01 ml |
| Inžektora temperatūra | 77 - 194 F |
| Kuģa temperatūra | 77 - 194 F |
| Inžektora modulis | Noņemams un maināms |
| Darbība | Pusautomātiska |
| Izmērs | 44 cm (G) * 44 cm (A) * 28 cm (W) |
| Neto svars | 25 kg |
| Uzvalks priekš | CBD eļļa, e šķidrums, THC eļļa, HHC eļļa, dzīvie sveķi, dzīvā mērce, D9 utt |
| Pieteikums | 510 kārtridžs, CBD Vape ierīce, podi, šļirce utt. |
Produkti ir izturējuši CE, RoHS, ISO, GMP, FCC sertifikātus, lai tie atbilstu augstajiem vietējā tirgus standartiem. Pielāgojiet savu logotipu, noformējiet iepakojumu, marķējumu utt.; Funkciju dizains, pārveidojiet izstrādājumus pēc izskata, funkcijas un iekšējās struktūras. Mēs ievērojam profesionalitātes, augstas kvalitātes un uz pakalpojumu orientētus standartus. Mēs piedāvājam 24 stundu tiešsaistes pakalpojumu, ātru atbildi.








Kopš 2010. gada mēs izstrādājam šāda veida mašīnas ar nobriedušu ražošanas ķēdi un izcilu kvalitāti.
Iekārta tiek pārdota visā pasaulē, tostarp ASV, Kanādā, Meksikā, Kolumbijā, Vācijā un citos tirgos, un arī atsauksmes ir ļoti labas. NR.1 Kalifornijā!





SazinātiesLizalai iegūtu sīkāku informāciju, WhatsApp86 17369498729
Nodrošina virkni pakalpojumu no ražošanas līdz pārdošanai, ieskaitot 1 ml 2 ml vape ierīci un pielāgotus iepakojumus!
|
|
|
|
Populāri tagi: populārākais 510 biezu kārtridžu pildītājs 1ml sildīšanas tukša destilāta ratiņu uzpildīšanas mašīna vape cartridge pod eļļas uzpildes mašīna, Ķīnas populārākā 510 bieza kārtridžu pildviela 1ml sildīšanas tukša destilāta ratiņu iepildīšanas mašīna vape cartridge pod eļļas uzpildes mašīnas piegādātāji, rūpnīca
Jums varētu patikt arī
VairākPusautomātisko ratiņu eļļas iepildīšanas mašīnas pie...
VairākŠķidruma automātiskā uzpildes mašīna
VairākAugstas kvalitātes un uzticama pusautomātiskā pildīš...
Vairāk2024. gada rūpnīcas tiešā pārdošana — trīs dažādu ce...
VairākPusautomātiskā vape kasetne un vienreizējās lietošan...
VairākKarsti pārdodama GT10 kaņepju eļļas iepildīšanas maš...
Nosūtīt pieprasījumu













