Produktiem
10000PFFS vienreizējās lietošanas vape ar pārklājumu zelta/sudraba apvalks+āda
ZENA UNI 10000PFFS: lielāka jauda un lielāki mākoņi
1: Izmērs: 45 * 28,5 * 95 mm
2: ekrāna displejs a: pielāgošanas logotips b: eļļas indikatori, c: akumulatora indikatori
3: Dubultā tīkla spoles: novatoriska dubultā tīkla tehnoloģija nodrošina izturību, dubultojot jūsu apmierinātību ar daudz lielākiem mākoņiem
Funkcija
10000PFFS vienreizējās lietošanas vape ar pārklājumu zelta/sudraba apvalks+āda
1. Ieelpot aktivētu, nerūsējošā tērauda sildelementu
2. Zelta/sudraba apvalka+ādas+logotipa pielāgošana (reljefs, UV apdruka, zelta/sudraba folija)
3.0.6 omi Divkāršā tīkla spole, importa N406 materiāls
4. Sānos baltas gaismas diodes displejs (pielāgošanas logotips, eļļas indikatori, akumulatora indikatori)
5: zema akumulatora indikators: eļļas akumulatora indikatori mirgo 10 reizes
6: Īsslēguma indikators: eļļas akumulatora indikatori + ekrāna LED mirgo 5 reizes
7. Apakšējā USBC uzlāde







Ja jūs interesē 10000puffs vienreizējās lietošanas vape, lūdzu, sazinieties ar mani, kā norādīts tālāk:
WhatsApp: 15818383206
e-pasts: sales22@greentime.com.cn
| Izmērs (G x P x A) | 45*28,5*95mm |
| Neto svars | 78g |
| Skaļums | 15 ml |
| Dvesma | 10000 |
| Jauda | 850 mAh |
| TANKAS materiāls | PETG + SILIKONS (PĀRTIKAS KVALITĀTE) |
| Uzlāde | USBC uzlāde |
| Funkcija | 1. Ieelpot aktivētu, nerūsējošā tērauda sildelementu 2. Zelta/sudraba apvalka+ādas+logotipa pielāgošana (reljefs, UV apdruka, zelta/sudraba folija) 3.0.6 omi Divkāršā tīkla spole, importa N406 materiāls 4. Sānos baltas gaismas diodes displejs (pielāgošanas logotips, eļļas indikatori, akumulatora indikatori) 5: zema akumulatora indikators: eļļas akumulatora indikatori mirgo 10 reizes 6: īssavienojuma indikators: eļļas akumulatora indikatori + ekrāna LED mirgo 5 reizes 7. Apakšējā USBC uzlāde |
| Iepakojums | 10 gabali iepakojumā un 20 iepakojumi kastē |
Populāri tagi: 10 000 vienreizējās lietošanas vape ar zelta/sudraba apvalka+ādas pārklājumu, Ķīna 10000 puffs vienreizējās lietošanas vape ar pārklājumu zelta/sudraba apvalks+ādas piegādātāji, rūpnīca
Jums varētu patikt arī
Nosūtīt pieprasījumu




